Kwietnik 5-ka mała Model 4

Kwietnik 5-ka mała


Nr kat.

4

Stosunkowo mały kwietnik rurkowy. Produkt wykonany jest z metalu, przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia. Kwietnik pomieści pięć doniczek i będzie świetnym wyposażeniem domu czy biura. Wyrób dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Kwietnik jest skręcany, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 75,00 cm     Szerokość: 51,00 cm     Głębokość: 51,00 cm

Waga brutto: 1,43 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 123

Kwietnik 5-ka DR

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć..

Nr kat.

123

Model 6

Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm

Jedenaście doniczek- tyle można umieścić w tym..

Nr kat.

6

Model 1A

Kwietnik 1-ka D

Oszczędny w formie kwietnik rurkowy wykonany ze..

Nr kat.

1A

Model 5A

Kwietnik 2-ka

Delikatny, subtelny i z klasą - taki jest właśnie ten..

Nr kat.

5A