Kosz na drewno Model 184

Kosz na drewno


Nr kat.

184

Metalowy kosz na drewno wykonany z pełnej blachy; Piękny kosz, z ozdobnymi nogami oraz gładkim miejscem na drewno i zdobioną rączką, która umożliwia przenoszenie koszyka bez większego trudu. Idealne uzupełnienie kominka. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 44,00 cm     Szerokość: 43,00 cm     Głębokość: 36,00 cm

Waga brutto: 4,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kosze na drewno

Model 227

Kosz na drewno

Kosz na drewno posiada wygląd, którego uzupełnia..

Nr kat.

227

Model 183

Zestaw kominkowy

Elegancki i stylowy zestaw kominkowy w którego skład..

Nr kat.

183

Model 183A

Kosz na drewno

Kosz jest doskonałą dekoracją Twojego kominka, która..

Nr kat.

183A

Model 413

Kosz na drewno New Style

Ten metalowy kosz na drewno opałowe będzie pasował do..

Nr kat.

413