Stojak na parasole Model 115

Stojak na parasole


Nr kat.

115

Jest to artystycznie wykonany stojak na parasolki w kształcie parasola. Całość jest wykonana ze stali co nadaje stabilności oraz gwarantuje długie użytkowanie. Ten stojak doda elegancji i wytworności wnętrzu. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 85,00 cm     Szerokość: 34,00 cm     Głębokość: 34,00 cm

Waga brutto: 2,50 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Inne

Model 460

Stojak Dekoracyjny

Ten minimalistyczny stojak na ozdoby świetnie..

Nr kat.

460

Model 330

Parasolnik Pełny

Masz dość szukania parasola na ostatnią chwilę? Ten..

Nr kat.

330

Model 457

Stojak Dekoracyjny Maxi

Stojak Dekoracyjny Maxi świetnie sprawdzi się do..

Nr kat.

457

Model 115

Stojak na parasole

Jest to artystycznie wykonany stojak na parasolki w..

Nr kat.

115