Stojak choinkowy Bogus Model 448

Stojak choinkowy Bogus


Nr kat.

448

Duży stojak na choinkę; Posiada pojemnik na wodę i 3 śruby do zamocowania. Jest to obowiązkowy produkt w każdym domu podczas okresu świątecznego. Stojak jest metalowy, odporny na zniekształcenia. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 23,00 cm     Szerokość: 86,00 cm     Głębokość: 86,00 cm

Waga brutto: 3,34 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Zima

Model 72

Stojak choinkowy Ekono Duży

Duży stojak na choinkę; Stabilna konstrukcja idzie w..

Nr kat.

72

Model 449

Stojak choinkowy XXL

Prezentowany stojak opiera się na trzech wzmocnionych..

Nr kat.

449

Model 420

Stojak choinkowy

Duży stojak pod choinkę metalowy. Dzięki silnym,..

Nr kat.

420

Model 465

Sanki kuligowe XXL

Bardzo solidne i stabilne sanki. Nadają się zarówno..

Nr kat.

465