Stojak choinkowy Bogus Model 448

Stojak choinkowy Bogus


Nr kat.

448

Duży stojak na choinkę; Posiada pojemnik na wodę i 3 śruby do zamocowania. Jest to obowiązkowy produkt w każdym domu podczas okresu świątecznego. Stojak jest metalowy, odporny na zniekształcenia. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 23,00 cm     Szerokość: 86,00 cm     Głębokość: 86,00 cm

Waga brutto: 3,34 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Zima

Model 448

Stojak choinkowy Bogus

Duży stojak na choinkę; Posiada pojemnik na wodę i 3..

Nr kat.

448

Model 259

Sanki z oparciem

Sanki z oparciem; W sam raz na zimowe spacery z..

Nr kat.

259

Model 72

Stojak choinkowy Ekono Duży

Duży stojak na choinkę; Stabilna konstrukcja idzie w..

Nr kat.

72

Model 259B

Sanki z oparciem i rączką

Wytrzymałe i bardzo wygodne metalowe sanki z oparciem..

Nr kat.

259B