Wieszak ubraniowy chrom Model 373

Wieszak ubraniowy chrom


Nr kat.

373

Klasyczny wieszak na ubrania. Produkt niezbędny w każdej szafie. Idealny do wiatrołapu, sypialni, garderoby – wszędzie tam, gdzie wieszane są ubrania. Wykonany z metalu. Trwały i estetyczny. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 18,00 cm     Szerokość: 42,00 cm     Głębokość: 0,50 cm

Waga brutto: 0,15 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 477

Garderoba Loft – 70 cm

Szeroka garderoba z czterema haczykami w górnej..

Nr kat.

477

Model 461

Wieszak Simple – 70 cm

Urzekający swą prostą linią, wykonany tak aby nie..

Nr kat.

461

Model 294

Garderoba Prosta

Duży wieszak ścienny przystosowany jest na przyjęcie..

Nr kat.

294

Model 419

Garderoba z liśćmi

Nr kat.

419