Kosz metalowy 60-ka Model 75

Kosz metalowy 60-ka


Nr kat.

75

Solidnie wykonany duży kosz na prostokątną doniczkę. Od dziś balkon będzie pięknie ozdobiony kwiatami gdyż ten produkt to idealna podpórka na ciężkie donice. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 19,00 cm     Szerokość: 58,00 cm     Głębokość: 25,00 cm

Waga brutto: 0,55 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Uchwyty doniczkowe

Model 74

Kosz metalowy 50-ka

Solidnie wykonany kosz na prostokątną doniczkę. Od..

Nr kat.

74

Model 34B

Uchwyt met. regulowany

Regulowany uchwyt doniczkowy jest obowiązkowym..

Nr kat.

34B

Model 34A

Uchwyt met. nieregulowany

Solidnie wykonany, stabilny uchwyt metalowy. Wyrób..

Nr kat.

34A

Model 35

Wieszak ścienny

Stylowy, ozdobny wieszak ogrodowy. Stelaż uchwytu..

Nr kat.

35