Kosz metalowy 60-ka Model 75

Kosz metalowy 60-ka


Nr kat.

75

Solidnie wykonany duży kosz na prostokątną doniczkę. Od dziś balkon będzie pięknie ozdobiony kwiatami gdyż ten produkt to idealna podpórka na ciężkie donice. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 19,00 cm     Szerokość: 58,00 cm     Głębokość: 25,00 cm

Waga brutto: 0,55 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Uchwyty doniczkowe

Model 269

Wieszak

Oszczędny w formie wieszak metalowy. Zaprojektowany..

Nr kat.

269

Model 34A

Uchwyt met. nieregulowany

Solidnie wykonany, stabilny uchwyt metalowy. Wyrób..

Nr kat.

34A

Model 74

Kosz metalowy 50-ka

Solidnie wykonany kosz na prostokątną doniczkę. Od..

Nr kat.

74

Model 75

Kosz metalowy 60-ka

Solidnie wykonany duży kosz na prostokątną doniczkę...

Nr kat.

75