Uchwyt balkonowy duży - regulowany Model 532

Uchwyt balkonowy duży - regulowany


Nr kat.

532

Duży metalowy uchwyt regulowany to praktyczne i solidne narzędzie, które zostało specjalnie zaprojektowane do trzymania i przenoszenia skrzynek balkonowych. Jest to niezwykle przydatne urządzenie dla ogrodników, którzy chcą łatwo i stabilnie zamocować skrzynki balkonowe z kwiatowymi kompozycjami. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 25,00 cm     Szerokość: 23,00 cm     Głębokość: 2,00 cm

Waga brutto: 0,46 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Uchwyty doniczkowe

Model 269

Uchwyt na skrzynkę balkonową - wieszak na kwiaty

Oszczędny w formie wieszak metalowy. Zaprojektowany..

Nr kat.

269

Model 438

Wieszak

Wieszak metalowy o minimalistycznym ale urzekającym..

Nr kat.

438

Model 75

Kosz balkonowy. Uchwyt na skrzynkę balkonową 60 cm.

Solidnie wykonany duży kosz na prostokątną doniczkę...

Nr kat.

75

Model 197

Wieszak

Piękny, fantazyjnie zdobiony wieszak. Uchwyt wykonany..

Nr kat.

197