Stolik z blatem w naturalnej okleinie naturalnej Model 488

Stolik z blatem w naturalnej okleinie naturalnej


Nr kat.

488

Metalowy stolik z blatem w naturalnej okleinie jest eleganckim i praktycznym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego wyjątkowy design łączy w sobie industrialny urok metalu z ciepłem i naturalnością drewna. Konstrukcja stolika wykonana jest z wytrzymałego i solidnego metalu, co gwarantuje trwałość i stabilność. Metalowe nóżki są odpowiednio wyprofilowane, zapewniając stabilne podparcie dla blatu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 44,00 cm     Szerokość: 78,00 cm     Głębokość: 78,00 cm

Waga brutto: 21,60 kg.

Kolor:

Blat:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Meble

Model 296

Pufka

Klasyczna pufka. Idealna do każdego przedpokoju czy..

Nr kat.

296

Model 491

Stolik Mały functional - drewniana okleina

Ten mały metalowy stolik z blatem w drewnianej..

Nr kat.

491

Model 502

Stolik Loft Okrągły - lite drewno

Połączenie metalu i drewna potrafi zaskoczyć każdego...

Nr kat.

502

Model 472

Stolik Mały Functional - lite drewno

Stół w stylu nowoczesnego loft-u. Nowoczesny mały..

Nr kat.

472