Kwietnik 5-ka DR Model 123

Kwietnik 5-ka DR


Nr kat.

123

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć doniczek i jest wykonany z metalu. Produkt jest na pewno stylowy i z klasą wpasuje się we wszelkie standardy. Zachwyci nie jednego konesera kwiatów. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 98,00 cm     Szerokość: 35,00 cm     Głębokość: 35,00 cm

Waga brutto: 2,30 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 7

Kwietnik 15-ka

Kwietnik rurkowy na piętnaście doniczek wykonany ze..

Nr kat.

7

Model 2A

Kwietnik 3-ka średnia

Smukły kwietnik rurkowy na trzy donice. Stabilność to..

Nr kat.

2A

Model 5A

Kwietnik 2-ka

Delikatny, subtelny i z klasą - taki jest właśnie ten..

Nr kat.

5A

Model 7A

Kwietnik 8-ka

Rurkowy kwietnik łączący podłogę z sufitem na osiem..

Nr kat.

7A