Stojak na flakony 12 Model 11A

Stojak na flakony 12


Nr kat.

11A

Stojak stworzony z myślą o handlarzach kwiatów, ale nie tylko oni będą zachwyceni tym produktem. Produkt wykonany jest ze stali, co wpływa na jego wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz stabilność. Ma miejsce na aż dwanaście flakonów. Postawiony w ogrodzie, może okazać się świetną dekoracją. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 116,00 cm     Szerokość: 65,00 cm     Głębokość: 80,00 cm

Waga brutto: 6,10 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 1A

Kwietnik 1-ka D

Oszczędny w formie kwietnik rurkowy wykonany ze..

Nr kat.

1A

Model 5A

Kwietnik 2-ka

Delikatny, subtelny i z klasą - taki jest właśnie ten..

Nr kat.

5A

Model 7A

Kwietnik 8-ka

Rurkowy kwietnik łączący podłogę z sufitem na osiem..

Nr kat.

7A

Model 123

Kwietnik 5-ka DR

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć..

Nr kat.

123