Kwietnik 3-ka Model 66

Kwietnik 3-ka


Nr kat.

66

Dzięki temu kwietnikowi kwiaty i otoczenie nie będzie już nudne. Nie zabierze dużo miejsca a z pewnością doda charakteru wnętrzu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 120,00 cm     Szerokość: 65,00 cm     Głębokość: 65,00 cm

Waga brutto: 3,90 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute duże

Model 247

Kwietnik 1-ka

Subtelne zdobienie tego kwietnika dodaje mu wdzięku i..

Nr kat.

247

Model 131

Kwietnik Kolumna 7-ka

Siedem doniczek - tyle pomieści kwiatów ten pięknie..

Nr kat.

131

Model 249A

Kwietnik 1-ka z liśćmi

Piękny, klasyczny kwietnik na jedną doniczkę...

Nr kat.

249A

Model 130A

Kwietnik Kolumna 5-ka z różą

Pięknie wykonane w stali róże oplatają stelaż kutego..

Nr kat.

130A