Kwietnik 7-ka WA Model 159

Kwietnik 7-ka WA


Nr kat.

159

Wysoki kolumnowy kwietnik to prawdziwa gratka dla koneserów piękna. Stelaż tego kwietnika owijają delikatne liście kute w stali. Z odpowiednimi kwiatami w stabilnych gniazdach doniczkowych wyczarujesz kawałek tajemniczego ogrodu w swoim domu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 175,00 cm     Szerokość: 60,00 cm     Głębokość: 60,00 cm

Waga brutto: 4,45 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute duże

Model 68

Kwietnik 7-ka

Wysoki, wyjątkowo stabilny, zdobiony kwietnik na..

Nr kat.

68

Model 417

Kwietnik kolumna mniejsza

Nr kat.

417

Model 243

Kwietnik 4-ka

Lekko pochylona konstrukcja nadaje finezji temu oto..

Nr kat.

243

Model 66A

Kwietnik 1-ka

Prostota i elegancja. Tak można w skrócie opisać ten..

Nr kat.

66A