Stojak wielofunkcyjny mini Model 533

Stojak wielofunkcyjny mini


Nr kat.

533

Stojak wielofunkcyjny powstał z myślą o wielozadaniowości, która dla wielu z Was jest ogromnie ważną kwestią podczas urządzanie własnego mieszkania. Dzięki prostej, ale jakże efektownej formie i wymiarom, które zostały dobrane z myślą o wykorzystaniu produktu w różnych konfiguracjach zadaniowych idealnie sprawdzi się jako stolik kawowy, stolik nocny, podium czy kwietnik. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 50,00 cm     Szerokość: 28,00 cm     Głębokość: 28,00 cm

Waga brutto: 0,00 kg.

Kolor:

Blat:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 127A

Kwietnik Juka wyższa

Opierający się na trzech nogach oszałamiająco piękny..

Nr kat.

127A

Model 517

Stojak ukośny 104 z blatem - średni

Uniwersalny stojak z drewnianym blatem o ukośnej..

Nr kat.

517

Model 38

Kwietnik 2-ka

Rozdwajający się kwietnik; Jest to delikatna we..

Nr kat.

38

Model 125

Kwietnik 2-ka

Subtelnie zaokrąglone podpórki kwietnika to jest to,..

Nr kat.

125