Stojak wielofunkcyjny mini Model 533

Stojak wielofunkcyjny mini


Nr kat.

533

Stojak wielofunkcyjny powstał z myślą o wielozadaniowości, która dla wielu z Was jest ogromnie ważną kwestią podczas urządzanie własnego mieszkania. Dzięki prostej, ale jakże efektownej formie i wymiarom, które zostały dobrane z myślą o wykorzystaniu produktu w różnych konfiguracjach zadaniowych idealnie sprawdzi się jako stolik kawowy, stolik nocny, podium czy kwietnik. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 50,00 cm     Szerokość: 28,00 cm     Głębokość: 28,00 cm

Waga brutto: 0,00 kg.

Kolor:

Blat:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 519

Stojak ukośny 84 z blatem - mały

Uniwersalny stojak z drewnianym blatem o ukośnej..

Nr kat.

519

Model 127

Kwietnik Juka średnia

Precyzyjnie wykonany ze stali kwietnik na jedną..

Nr kat.

127

Model 51

Kwietnik 2-ka

Ozdobny ale i praktyczny kwietnik to podstawa w..

Nr kat.

51

Model 141

Kwietnik Podium II 3-ka

Nie bez powodu kwietnik ten nosi nazwę Podium. Niech..

Nr kat.

141