Stojak wielofunkcyjny mini Model 533

Stojak wielofunkcyjny mini


Nr kat.

533

Stojak wielofunkcyjny powstał z myślą o wielozadaniowości, która dla wielu z Was jest ogromnie ważną kwestią podczas urządzanie własnego mieszkania. Dzięki prostej, ale jakże efektownej formie i wymiarom, które zostały dobrane z myślą o wykorzystaniu produktu w różnych konfiguracjach zadaniowych idealnie sprawdzi się jako stolik kawowy, stolik nocny, podium czy kwietnik. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 50,00 cm     Szerokość: 28,00 cm     Głębokość: 28,00 cm

Waga brutto: 0,00 kg.

Kolor:

Blat:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 127A

Kwietnik Juka wyższa

Opierający się na trzech nogach oszałamiająco piękny..

Nr kat.

127A

Model 46

Kwietnik Wózek

Piękny i solidnie wykonany kwietnik w formie wózka;..

Nr kat.

46

Model 214A

Kwietnik 1-ka mała

Ten metalowy kwietnik na jedną doniczkę będzie..

Nr kat.

214A

Model 48

Kwietnik Kareta

Bardzo stylowy i piękny zarazem kwietnik kareta; Jest..

Nr kat.

48