Kwietnik 1-ka Model 40

Kwietnik 1-ka


Nr kat.

40

Ten przykuwający uwagę kwietnik będzie doskonałą ozdobą wnętrza. Produkt ma miejsce na jedną doniczkę. Miejsce to znajduje się na szczycie złączonych trzech, ozdobnych nóg kwietnika. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 68,00 cm     Szerokość: 33,00 cm     Głębokość: 33,00 cm

Waga brutto: 3,40 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 507

Kwietnik korona - niski

Kwietnik przypominający odwróconą koronę. Kwietnik..

Nr kat.

507

Model 219

Kwietnik Pająk

Coś dla ceniących sobie klasykę i elegancję. Ten..

Nr kat.

219

Model 513

Stojak 103 ukośny - duży

Uniwersalny stojak z metalowym blatem o ukośnej..

Nr kat.

513

Model 516

Stojak 104 z blatem - średni

Uniwersalny stojak z drewnianym blatem. Stojak..

Nr kat.

516