Kwietnik 1-ka Model 40

Kwietnik 1-ka


Nr kat.

40

Ten przykuwający uwagę kwietnik będzie doskonałą ozdobą wnętrza. Produkt ma miejsce na jedną doniczkę. Miejsce to znajduje się na szczycie złączonych trzech, ozdobnych nóg kwietnika. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 68,00 cm     Szerokość: 33,00 cm     Głębokość: 33,00 cm

Waga brutto: 3,40 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 286

Kwietnik Żuraw 2-ka

Pięknie wywijane i kute w stali elementy tego..

Nr kat.

286

Model 127

Kwietnik Juka średnia

Precyzyjnie wykonany ze stali kwietnik na jedną..

Nr kat.

127

Model 172

Kwietnik 3-ka

Produkt jest kuty w stali co nadaje mu stabilności,..

Nr kat.

172

Model 198A

Kwietnik 3-ka

Stelaż tego kwietnika przypomina greckie kolumny w..

Nr kat.

198A