Kwietnik Kwadrat 3-ka Model 312

Kwietnik Kwadrat 3-ka


Nr kat.

312

Nowoczesny kwietnik z miejscem na trzy doniczki; W sam raz jeśli mamy ozdobne doniczki i nie chcemy alby kwietnik je przyćmił. Produkt świetnie podkreśli piękno kwiatów. Z pewnością każdy wpadnie w zachwyt nad tą kompozycją. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 83,00 cm     Szerokość: 70,00 cm     Głębokość: 24,00 cm

Waga brutto: 3,42 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki niskie

Model 247

Kwietnik 1-ka

Subtelne zdobienie tego kwietnika dodaje mu wdzięku i..

Nr kat.

247

Model 172

Kwietnik 3-ka

Produkt jest kuty w stali co nadaje mu stabilności,..

Nr kat.

172

Model 141

Kwietnik Podium II 3-ka

Nie bez powodu kwietnik ten nosi nazwę Podium. Niech..

Nr kat.

141

Model 673

Stojak wielofunkcyjny 1-ka Dąb Craft 70-ka

Nr kat.

673