Kwietnik Juka duża Model 135

Kwietnik Juka duża


Nr kat.

135

Ten piękny kwietnik będzie doskonałą, praktyczną ozdobą każdego wnętrza. Wyrób szczególnie sprawdzi się w stylowych, klasycznych salonach. Kwietnik ma dwa miejsca na doniczki; Jedno znajduje się u podstawy, drugie na szczycie metalowego stelażu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 79,00 cm     Szerokość: 43,00 cm     Głębokość: 43,00 cm

Waga brutto: 2,20 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 516

Stojak 104 z blatem - średni

Uniwersalny stojak z drewnianym blatem. Stojak..

Nr kat.

516

Model 515

Stojak 83 ukośny - mały

Uniwersalny stojak z metalowym blatem o ukośnej..

Nr kat.

515

Model 287

Kwietnik Pingwin 4-ka

Piękny i niepowtarzalny kwietnik; Wykonany jest ze..

Nr kat.

287

Model 219

Kwietnik Pająk

Coś dla ceniących sobie klasykę i elegancję. Ten..

Nr kat.

219