Kwietnik kolumna wyższa 1 misa Model 445

Kwietnik kolumna wyższa 1 misa


Nr kat.

445

Ozdobny kwietnik ogrodowy; Stelaż wykonany jest ze stali, misa, zaś z najwyższej jakości tworzywa. Produkt jest stabilny i trwały. Odpowiednio skomponowana mieszkanka kwiatów wydobędzie piękno tego kwietnika. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 64,00 cm     Szerokość: 62,00 cm     Głębokość: 62,00 cm

Waga brutto: 4,50 kg.

Kolor:

Kolor donic:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 434

Podpora do pomidorów 140

Podpora służy do podtrzymywania łodyg pomidorów i..

Nr kat.

434

Model 445

Kwietnik kolumna wyższa 1 misa

Ozdobny kwietnik ogrodowy; Stelaż wykonany jest ze..

Nr kat.

445

Model 319

Podpórka do kwiatów Wachlarz 140

Piękna, niesamowita podpórka na kwiaty w formie..

Nr kat.

319

Model 162A

Kwietnik kolumna 1 misa

Duży, ozdobny kwietnik ogrodowy; Stelaż wykonany jest..

Nr kat.

162A