Uchwyt zawieszany na wąż ogrodowy Model 576

Uchwyt zawieszany na wąż ogrodowy


Nr kat.

576

Metalowy uchwyt na wąż ogrodowy to praktyczne i solidne rozwiązanie, które umożliwia wygodne przechowywanie węża ogrodowego. Ten funkcjonalny produkt został zaprojektowany specjalnie dla osób, które chcą utrzymać swój ogród w porządku i uniknąć plątania się węża. Wykonany z trwałego metalu, uchwyt zapewnia niezawodne wsparcie i wytrzymałość. Jego solidna konstrukcja gwarantuje, że wąż będzie bezpiecznie i pewnie przechowywany, eliminując ryzyko przypadkowego pęknięcia lub uszkodzenia. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 27,00 cm     Szerokość: 52,00 cm     Głębokość: 16,00 cm

Waga brutto: 0,50 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 318

Podpora do roślin i kwiatów - okrągła 70 cm.

Podpórka do kwiatów; Ma szerokie zastosowanie przy..

Nr kat.

318

Model 550

Podpora do kwiatów - ES

Metalowa zawijana podpora do roślin to praktyczne i..

Nr kat.

550

Model 551

Podpora do kwiatów - Honeycomb

Metalowa podpora dla roślin pnących w kształcie..

Nr kat.

551

Model 549

Podpora do roślin - Kleks

Druciana podpora do roślin pnących to praktyczne i..

Nr kat.

549