Kwietnik ścienny ELIPSA Model 560

Kwietnik ścienny ELIPSA


Nr kat.

560

Metalowy kwietnik ścienny elipsa to elegancki i nowoczesny dodatek do Twojego wnętrza, który połączy funkcjonalność z estetyką. Zaprojektowany z myślą o minimalizmie i prostocie formy, ten kwietnik stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnego i stylowego sposobu prezentacji roślin w swoim domu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 55,00 cm     Szerokość: 20,50 cm     Głębokość: 21,50 cm

Waga brutto: 0,80 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki ścienne

Model 564

Kwietnik ścienny BIN

Minimalistyczny kwietnik ścienny wykonany z drutu to..

Nr kat.

564

Model 574

Półka wisząca deco blat

Metalowy kwietnik ścienny z drewnianym blatem to..

Nr kat.

574

Model 573

Półka wisząca deco blat

Kwietnik ścienny metalowy z drewnianym blatem to..

Nr kat.

573

Model 82

Kwietnik kratka kolor

Ścienny kwietnik na jedną doniczkę; Klasyczny wzór w..

Nr kat.

82