Podpora do kwiatów - Honeycomb Model 551

Podpora do kwiatów - Honeycomb


Nr kat.

551

Metalowa podpora dla roślin pnących w kształcie plastra miodu to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnego i stylowego sposobu podtrzymywania swoich roślin. Ta innowacyjna konstrukcja łączy w sobie estetykę i funkcjonalność, tworząc unikalną dekorację ogrodu lub wnętrza. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 50,00 cm     Szerokość: 26,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,28 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Pergole i podpory ogrodowe

Model 548

Podpora do kwiatów - Miłorząb

Aby kwiaty wysokie lub pnące cieszyły Twój wzrok..

Nr kat.

548

Model 552

Podpora do kwiatów - Ażur

Metalowa podpora do roślin w stylu ażurowym to..

Nr kat.

552

Model 365

Podpora długa spirala 100 cm. Podpora do roślin pnących

Produkt wykonany ze stalowego drutu, umożliwia..

Nr kat.

365

Model 385

Podpora wysoka piramida 190 cm. Podpora do roślin

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

385