Stojak na choinkę Model 463

Stojak na choinkę


Nr kat.

463

Metalowy stojak na choinkę to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników tradycji i elegancji w czasie świąt Bożego Narodzenia. Ten solidny i stylowy stojak zapewnia stabilne i bezpieczne wsparcie dla Twojej choinki, nadając jej wyjątkowy wygląd i podkreślając jej piękno. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 0,00 cm     Szerokość: 0,00 cm     Głębokość: 0,00 cm

Waga brutto: 1,15 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Zima

Model 72D

Stojak choinkowy Komfort Duży

Duży stojak na choinkę; Posiada pojemnik na wodę...

Nr kat.

72D

Model 420

Stojak choinkowy

Duży stojak pod choinkę metalowy. Dzięki silnym,..

Nr kat.

420

Model 260

Stojak na bombkę choinkową – Duży

Duży, metalowy stojak na bombkę; może posłużyć także..

Nr kat.

260

Model 259A

Sanki

Metalowe sanki z drewnianym siedziskiem; Te sanki to..

Nr kat.

259A