Stojak Dekoracyjny Model 460

Stojak Dekoracyjny


Nr kat.

460

Ten minimalistyczny stojak na ozdoby świetnie sprawdzi się do dekoracji sal weselnych, kościołów jak i również plenerów. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 118,00 cm     Szerokość: 26,00 cm     Głębokość: 30,00 cm

Waga brutto: 2,40 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Inne

Model 556

Kwietnik druciany LOREN

Nr kat.

556

Model 557

Kwietnik ROŻEK

Nr kat.

557

Model 495

Stojak na ręczniki

Stojak na ręczniki przyciąga swoją prostotą i..

Nr kat.

495

Model 460

Stojak Dekoracyjny

Ten minimalistyczny stojak na ozdoby świetnie..

Nr kat.

460