Wieszak Model 297

Wieszak


Nr kat.

297

Wieszak ścienny na ubrania wierzchnie. Odstępy między pięcioma haczykami są spore, więc żaden płaszcz nam się nie pogniecie. Delikatne zdobienie wieszaka cieszy oko i aż chce się tam powiesić ubranie. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 25,00 cm     Szerokość: 62,00 cm     Głębokość: 21,00 cm

Waga brutto: 1,69 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 202

Wieszak

Haczyki na ubrania znajdują się tuż pod półką tego..

Nr kat.

202

Model 461

Wieszak Simple – 70 cm

Urzekający swą prostą linią, wykonany tak aby nie..

Nr kat.

461

Model 196

Garderoba

Produkt ma osiem miejsc na powieszenie ubrań..

Nr kat.

196

Model 294

Garderoba Prosta

Duży wieszak ścienny przystosowany jest na przyjęcie..

Nr kat.

294