Kwietnik 1-ka Model 201

Kwietnik 1-ka


Nr kat.

201

Elegancki i gustowny kwietnik; Będzie doskonałą ozdobą i wizytówką pomieszczenia. Produkt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, aby lepiej dopasować go do wnętrza. Kwietnik ma miejsce na jedną doniczkę. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 104,00 cm     Szerokość: 41,00 cm     Głębokość: 41,00 cm

Waga brutto: 2,50 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki kute duże

Model 159

Kwietnik 7-ka WA

Wysoki kolumnowy kwietnik to prawdziwa gratka dla..

Nr kat.

159

Model 200

Kwietnik 5-ka

Duży, kwietnik kaskadowy. Będzie świetnie prezentował..

Nr kat.

200

Model 256

Kwietnik 1-ka

Nowoczesność i klasa- te dwa słowa idealnie określają..

Nr kat.

256

Model 201

Kwietnik 1-ka

Elegancki i gustowny kwietnik; Będzie doskonałą..

Nr kat.

201