Ekspozytory wolnostojące

Ekspozytory wolnostojące to całkowicie uniwersalne produkty mające zastosowanie przede wszystkim w handlu i reklamie. Tutaj - jak nigdzie indziej liczy się jakość materiału i trwałość. Dobrze wykonany ekspozytor musi wytrzymać zadeklarowane w projekcie wartości obciążeń i być jak najbardziej stabilny.

Wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę jak trudne jest wyeksponowanie swoich nowych produktów z oferty. Na pierwszy rzut oka wydaje się to proste - ot wystarczy je zaprezentować w widocznym miejscu. Doskonała, atrakcyjna prezentacja to jedno, ale eksponowane towary muszą też zostać zabezpieczone, tak aby nie zaszkodziły klientom i by same nie zostały uszkodzone (co może oznaczać ogromne straty finansowe dla przedsiębiorcy). 
 
Ekspozytory wolnostojące pozwalają na prezentację kilku różnych produktów w tym samym czasie. Mają bardzo uniwersalne zastosowanie - można na nich umieścić odzież, obuwie, ulotki, ale też różnego rodzaju akcesoria. Nasze ekspozytory charakteryzują się bardzo wysoką jakością - ich stabilność i bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Oczywiście bez pominięcia doskonałego designu, który kochamy całym sercem.