O firmie

Przedsiębiorstwo Kapelańczyk tworzą ludzie, którzy codziennie zostawiają kawałek siebie, aby wspólnie tworzyć. Produkują z pasją, z przekonaniem i własną satysfakcją, po to by dać Państwu najlepsze produkty metaloplastyki.

Renata i Robert Mońka, jako właściciele dokładają wszelkich starań, aby firma zarządzana była nowocześnie, a za razem konsekwentnie. Świeżość nowatorskich pomysłów, skrojone na miarę projekty informatyczne oraz twarda ręka księgowa to mieszanka, która procentuje bardzo dynamicznym rozwojem firmy.

Zarówno na rynku krajowym jak i na polu międzynarodowym udaje się osiągać coraz większe sukcesy oraz z roku na rok znacznie powiększać sprzedaż.

Firma Kapelańczyk w ciągłej produkcji utrzymuje ponad 400 produktów takich jak: kwietniki, świeczniki, zestawy kominkowe, meble, podpory ogrodowe, lustra i wiele innych.

Poznaj szeroką ofertę

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosna, lato, jesień, zima. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Logistyka i IT

Posiadamy doświadczenie w wysyłce i transporcie paczek na całą Europę. Rozbudowane zaplecze informatyczne pozwala nam na sprawne zarządzanie i monitoring przesyłek.

logistyka transport informatyzacja

Logistyka

Masz pytania?

Odpowiemy chętnie na Państwa wszystkie pytania w dni robocze w godz. 8.00 - 16.00. Obsługę telefoniczną i e-mailową możemy prowadzić w językach polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim.

P. P. H. U. "Janusz Kapelańczyk" Renata Mońka

TEL: 34 311 05 98
34 311 06 04
FAX: 34 329 34 00
GSM: 602 53 77 84
WWW: www.kapelanczyk.pl
EMAIL: info@kapelanczyk.pl

Zamoście 74
98-337 Strzelce Wielkie
pow. Pajęczno, woj. łódzkie
Polska


NIP: PL949 181 90 55

Formularz kontaktowy: