Zestaw kominkowy Model 186

Zestaw kominkowy


Nr kat.

186

Podpórka tego stojaka jest pięknie zdobiona. Stojak zatem jest idealny nie tylko jako niezbędna rzecz przy kominku, ale doskonale spełnia funkcję ozdobną. W skład zestawu wchodzi miotełka, szczypce, pogrzebacz oraz szufelka. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 84,00 cm     Szerokość: 28,00 cm     Głębokość: 28,00 cm

Waga brutto: 4,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Zestawy kominkowe

Model 183

Zestaw kominkowy

Elegancki i stylowy zestaw kominkowy w którego skład..

Nr kat.

183

Model 184

Kosz na drewno

Metalowy kosz na drewno wykonany z pełnej blachy;..

Nr kat.

184

Model 183A

Kosz na drewno

Kosz jest doskonałą dekoracją Twojego kominka, która..

Nr kat.

183A

Model 291

Kosz na drewno

Opływowy kształt i gładkie krawędzie; Ten kosz na..

Nr kat.

291