Zestaw kominkowy Model 186

Zestaw kominkowy


Nr kat.

186

Podpórka tego stojaka jest pięknie zdobiona. Stojak zatem jest idealny nie tylko jako niezbędna rzecz przy kominku, ale doskonale spełnia funkcję ozdobną. W skład zestawu wchodzi miotełka, szczypce, pogrzebacz oraz szufelka. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 84,00 cm     Szerokość: 28,00 cm     Głębokość: 28,00 cm

Waga brutto: 4,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Zestawy kominkowe

Model 183

Zestaw kominkowy

Elegancki i stylowy zestaw kominkowy w którego skład..

Nr kat.

183

Model 186

Zestaw kominkowy

Podpórka tego stojaka jest pięknie zdobiona. Stojak..

Nr kat.

186

Model 184

Kosz na drewno

Metalowy kosz na drewno wykonany z pełnej blachy;..

Nr kat.

184

Model 183A

Kosz na drewno

Kosz jest doskonałą dekoracją Twojego kominka, która..

Nr kat.

183A