Kwietnik 3-ka Model 205

Kwietnik 3-ka


Nr kat.

205

Klasyczny, duży kwietnik. Ten kwietnik plus trzy rośliny doniczkowe to wspaniałe połączenie. To doskonały przykład, że standardowe, solidnie i wykonane z pasją kwietniki mogą zachwycić. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 96,00 cm     Szerokość: 78,00 cm     Głębokość: 80,00 cm

Waga brutto: 4,15 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute duże

Model 131B

Kwietnik Kolumna 9-ka

Metalowy kwietnik kolumnowy na dziewięć doniczek; Z..

Nr kat.

131B

Model 66A

Kwietnik 1-ka

Prostota i elegancja. Tak można w skrócie opisać ten..

Nr kat.

66A

Model 417

Kwietnik kolumna mniejsza

Nr kat.

417

Model 247

Kwietnik 1-ka

Subtelne zdobienie tego kwietnika dodaje mu wdzięku i..

Nr kat.

247