Stojak wielofunkcyjny - duży Model 484

Stojak wielofunkcyjny - duży


Nr kat.

484

Nasz wielofunkcyjny stojak metalowy to idealne rozwiązanie dla miłośników roślin i estetycznych kompozycji. Ten elegancki i praktyczny kwietnik został zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkowy sposób wyeksponowania Twoich ulubionych kwiatów, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 103,00 cm     Szerokość: 34,00 cm     Głębokość: 34,00 cm

Waga brutto: 3,15 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki wysokie

Model 159

Kwietnik 7-ka WA

Wysoki kolumnowy kwietnik to prawdziwa gratka dla..

Nr kat.

159

Model 68

Kwietnik 7-ka

Wysoki, wyjątkowo stabilny, zdobiony kwietnik na..

Nr kat.

68

Model 200

Kwietnik 5-ka

Duży, kwietnik kaskadowy. Będzie świetnie prezentował..

Nr kat.

200

Model 11

Stojak na flakony 8

Stojak ma miejsca na osiem flakonów. Jest to..

Nr kat.

11