Stojak wielofunkcyjny z czapą 60-ka Model 626

Stojak wielofunkcyjny z czapą 60-ka


Nr kat.

626

Stojak wielofunkcyjny, jak sama nazwa wskazuje to produkt idealny do szerokiej gamy zastosowań i aranżacji. Jego minimalistyczna, prosta forma to klucz to ciekawych kompozycji. Produkt ten świetnie współgra z florystycznymi kompozycjami, a w połączeniu z innymi modelami o różnych wysokościach może stworzyć nietuzinkowe aranżacje. Stojak również idealnie nadaje się do wykorzystania w domowych warunkach, jako pojedynczy kwietnik, stolik kawowy czy podstawka do odłożenia książki stojąca obok wygodnego fotela. Możliwości jest bardzo dużo. Wypróbuj. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 60,00 cm     Szerokość: 24,00 cm     Głębokość: 24,00 cm

Waga brutto: 1,62 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki niskie

Model 214A

Kwietnik 1-ka mała

Ten metalowy kwietnik na jedną doniczkę będzie..

Nr kat.

214A

Model 673

Stojak wielofunkcyjny 1-ka Dąb Craft 70-ka

Nr kat.

673

Model 600

Stojak wielofunkcyjny z czapą 70-ka

Nr kat.

600

Model 680

Stojak wielofunkcyjny 3-ka

Nr kat.

680