Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm Model 6

Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm


Nr kat.

6

Jedenaście doniczek- tyle można umieścić w tym kwietniku. Dzięki temu produktowi można mieć kwiaty od samej podłogi do samego sufitu. Metaloplastyczny wyrób jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 253,00 cm     Szerokość: 40,00 cm     Głębokość: 40,00 cm

Waga brutto: 4,75 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 5

Kwietnik 7-ka

Stylowy, elegancki stojak rurkowy; Stalowy kwietnik..

Nr kat.

5

Model 7A

Kwietnik 8-ka

Rurkowy kwietnik łączący podłogę z sufitem na osiem..

Nr kat.

7A

Model 6

Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm

Jedenaście doniczek- tyle można umieścić w tym..

Nr kat.

6

Model 4

Kwietnik 5-ka mała

Stosunkowo mały kwietnik rurkowy. Produkt wykonany..

Nr kat.

4