Kwietnik ROŻEK Model 557

Kwietnik ROŻEK


Nr kat.

557

 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 46,00 cm     Szerokość: 41,00 cm     Głębokość: 41,00 cm

Waga brutto: 1,16 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Inne

Model 562

Kwietnik TRIO

fi 7 mm

Nr kat.

562

Model 330

Parasolnik Pełny

Masz dość szukania parasola na ostatnią chwilę? Ten..

Nr kat.

330

Model MSO-02

Maska ochronna FFP2 KN95

Nr kat.

MSO-02

Model 557

Kwietnik ROŻEK

Nr kat.

557