Kwietnik druciany LOREN Model 556

Kwietnik druciany LOREN


Nr kat.

556

 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 72,00 cm     Szerokość: 35,00 cm     Głębokość: 35,00 cm

Waga brutto: 1,25 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Inne

Model 562

Kwietnik TRIO

fi 7 mm

Nr kat.

562

Model 556

Kwietnik druciany LOREN

Nr kat.

556

Model 330

Parasolnik Pełny

Masz dość szukania parasola na ostatnią chwilę? Ten..

Nr kat.

330

Model 457

Stojak Dekoracyjny Maxi

Stojak Dekoracyjny Maxi świetnie sprawdzi się do..

Nr kat.

457