Stojak na ręczniki Model 495

Stojak na ręczniki


Nr kat.

495

Stojak na ręczniki przyciąga swoją prostotą i funkcjonalnością. Idealnie pasuje do dużych przestronnych łazienek nie tylko jako stojak, ale również dekoracja. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 100,00 cm     Szerokość: 80,00 cm     Głębokość: 25,00 cm

Waga brutto: 6,45 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Akcesoria łazienkowe

Model 597

Stojak na ręczniki 3

Nr kat.

597

Model 598

Stojak na ręczniki 4

Czteropoziomowy, metalowy stojak na ręczniki to jeden..

Nr kat.

598

Model 588

Stojak na papier toaletowy

Metalowy stojak na papier toaletowy z miejscem na..

Nr kat.

588

Model 495

Stojak na ręczniki

Stojak na ręczniki przyciąga swoją prostotą i..

Nr kat.

495