Grill myśliwski, komplet – 50 cm Model 395

Grill myśliwski, komplet – 50 cm


Nr kat.

395

Grill myśliwski komplet to idealne rozwiązanie dla miłośników grillowania na świeżym powietrzu. Ten kompletny zestaw składa się z rusztu, paleniska i trójnogu, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz do udanego grillowania na polowaniu, w lesie czy podczas innych przygód na łonie natury. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 150,00 cm     Szerokość: 65,00 cm     Głębokość: 65,00 cm

Waga brutto: 16,70 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Grille

Model 443

Grill LX - trójnóg + ruszt

Prezentujemy stabilny, wysokiej jakości grill. Grill..

Nr kat.

443

Model 444

Palenisko grila LX

Palenisko pokryte farbą odporną na temperaturę. Grill..

Nr kat.

444

Model 395

Grill myśliwski, komplet – 50 cm

Grill myśliwski komplet to idealne rozwiązanie dla..

Nr kat.

395