Sanki z oparciem Model 259

Sanki z oparciem


Nr kat.

259

Sanki z oparciem; W sam raz na zimowe spacery z dzieckiem. Mocna i stabilna konstrukcja sanek zapewnia bezpieczne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 36,00 cm     Szerokość: 80,00 cm     Głębokość: 36,00 cm

Waga brutto: 3,70 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Zima

Model 259A

Sanki

Metalowe sanki z drewnianym siedziskiem; Te sanki to..

Nr kat.

259A

Model 463

Stojak na choinkę

Metalowy stojak na choinkę to idealne rozwiązanie dla..

Nr kat.

463

Model 449

Stojak choinkowy XXL

Prezentowany stojak opiera się na trzech wzmocnionych..

Nr kat.

449

Model 72B

Stojak choinkowy Standard Duży

Duży stojak na choinkę; Posiada pojemnik na wodę...

Nr kat.

72B