Szafka Model 257

Szafka


Nr kat.

257

Ta półka może inspirować, ponieważ jest tak prosta i elegancka. Może pełnić funkcję stojaka na buty lub półki na ręczniki. Półkę można umieścić w dowolnym miejscu. Unikalne kolory tego produktu, takie jak zielona patyna lub srebrna patyna, sprawiają, że ta półka jest nieporównywalna. Idealna do nowoczesnych i klasycznych pomieszczeń. Wykonana ręcznie. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 87,00 cm     Szerokość: 40,00 cm     Głębokość: 26,00 cm

Waga brutto: 4,60 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Meble

Model 391

Ławeczka Modern

Ławeczka przeznaczona do samodzielnego montażu...

Nr kat.

391

Model 422

Ławka Fit

Przepiękna i stylowa ławka. Niezastąpiony element..

Nr kat.

422

Model 523

Pufa prosta

Pufa o szerokim profilu to pewne rozwiązanie dla..

Nr kat.

523

Model 433

Półka na buty

Prezentowana półka na buty wykonana została z metalu...

Nr kat.

433