Butelkowiec 6-butelek Żagiel Model 239

Butelkowiec 6-butelek Żagiel


Nr kat.

239

Niniejszy stojak na butelki pomieści sześć butelek. Jeśli chodzi o projekt wykonania, jest to metalowy mini żagiel. Zatem ten butelkowiec idealnie sprawdzi się w wystroju morskim, żeglarskim czy skandynawskim, ale i w tradycyjnym wnętrzu będzie wyglądał doskonale. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 61,00 cm     Szerokość: 13,00 cm     Głębokość: 40,00 cm

Waga brutto: 1,60 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 44

Wieszak ścienny

Piękny, metalowy wieszak ścienny; Produkt ma cztery..

Nr kat.

44

Model 294

Garderoba Prosta

Duży wieszak ścienny przystosowany jest na przyjęcie..

Nr kat.

294

Model 228

Wieszak

Zdobiony wieszak ścienny wykonany z metalu; Produkt..

Nr kat.

228

Model 474

Wieszak Loft – 70 cm

Nowoczesny i minimalistyczny wieszak ścienny z..

Nr kat.

474