Kwietnik Rower duży Model 132

Kwietnik Rower duży


Nr kat.

132

Duży kwietnik w kształcie roweru na dwie doniczki; Kwietnik idealnie sprawdzi się jako ogrodowa ozdoba, która umili letni wypoczynek. Natomiast zimą wyrób ten może być częścią wystroju domu. Idealnie również sprawdzi się w restauracjach, gdzie precyzyjne wykończenia zachwycą gości. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 84,00 cm     Szerokość: 96,00 cm     Głębokość: 47,00 cm

Waga brutto: 5,35 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model FRA-004

Kwietnik z czapą 40

Nr kat.

FRA-004

Model 46

Kwietnik Wózek

Piękny i solidnie wykonany kwietnik w formie wózka;..

Nr kat.

46

Model 518

Stojak 84 z blatem - mały

Uniwersalny stojak z drewnianym blatem. Stojak..

Nr kat.

518

Model 486

Stojak wielofunkcyjny - mały

Stojak wielofunkcyjny dzięki prostej i wytrzymałej..

Nr kat.

486