Zestaw kominkowy Model 185

Zestaw kominkowy


Nr kat.

185

Nie zajmujący dużo miejsca zestaw kominkowy z miotełką, szczypcami, pogrzebaczem oraz szufelką; Podparcie stanowi okrąg solidnie wykonany ze stali. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 71,00 cm     Szerokość: 26,00 cm     Głębokość: 26,00 cm

Waga brutto: 2,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Zestawy kominkowe

Model 186

Zestaw kominkowy

Podpórka tego stojaka jest pięknie zdobiona. Stojak..

Nr kat.

186

Model 413

Kosz na drewno New Style

Nr kat.

413

Model 291

Kosz na drewno

Opływowy kształt i gładkie krawędzie; Ten kosz na..

Nr kat.

291

Model 184

Kosz na drewno

Metalowy kosz na drewno wykonany z pełnej blachy;..

Nr kat.

184