Garderoba Loft – 60 cm Model 476

Garderoba Loft – 60 cm


Nr kat.

476

 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 120,00 cm     Szerokość: 60,00 cm     Głębokość: 32,00 cm

Waga brutto: 7,10 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 156

Wieszak stojący

Ten stojący wieszak to gratka dla fanów stylu retro;..

Nr kat.

156

Model 202

Wieszak

Haczyki na ubrania znajdują się tuż pod półką tego..

Nr kat.

202

Model 389

Wieszak Modern

Wieszak przeznaczony do samodzielnego montażu...

Nr kat.

389

Model 419

Garderoba z liśćmi

Nr kat.

419