Lustro Owal Classic Model 333

Lustro Owal Classic


Nr kat.

333

Klasyka w pełni krasie, stworzona dla zwolenników minimalizmu i piękna w jednym. Idealny do bogato-zdobionych wnętrz. Utrzyma harmonię i nie wprowadzi chaosu do pomieszczenia. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 113,00 cm     Szerokość: 65,00 cm     Głębokość: 2,00 cm

Waga brutto: 6,30 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Lustra

Model 412

Lustro Liście

Piękne, symetryczne lustro. Idealne do łazienki,..

Nr kat.

412

Model 326

Lustro Łuki

Piękna, klasyczna i jednocześnie wyrafinowana rama..

Nr kat.

326

Model 333

Lustro Owal Classic

Klasyka w pełni krasie, stworzona dla zwolenników..

Nr kat.

333