Lustro Łuki Model 326

Lustro Łuki


Nr kat.

326

Piękna, klasyczna i jednocześnie wyrafinowana rama lustra ozdobiona metalowymi łukami doda pomieszczeniu elegancji; Będzie idealnym dodatkiem upiększającym lustro oraz ścianę. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 108,00 cm     Szerokość: 76,00 cm     Głębokość: 2,00 cm

Waga brutto: 7,02 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Lustra

Model 326

Lustro Łuki

Piękna, klasyczna i jednocześnie wyrafinowana rama..

Nr kat.

326

Model 333

Lustro Owal Classic

Klasyka w pełni krasie, stworzona dla zwolenników..

Nr kat.

333

Model 412

Lustro Liście

Piękne, symetryczne lustro. Idealne do łazienki,..

Nr kat.

412