Kwietnik rozp. Chrom – 273 cm Model 6D

Kwietnik rozp. Chrom – 273 cm


Nr kat.

6D

Wysokiej jakości galwanizacyjny kwietnik chromowy to idealne wyposażenie nowoczesnego pomieszczenia. Jest wysoki na dwieście siedemdziesiąt centymetrów i ma piękny połyskujący kolor chromu galwanicznego. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 273,00 cm     Szerokość: 40,00 cm     Głębokość: 40,00 cm

Waga brutto: 5,03 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 81

Kwietnik serce

To serce jest ze stali. Jednak można to wybaczyć, bo..

Nr kat.

81

Model 6

Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm

Jedenaście doniczek- tyle można umieścić w tym..

Nr kat.

6

Model 11

Stojak na flakony 8

Stojak ma miejsca na osiem flakonów. Jest to..

Nr kat.

11

Model 123

Kwietnik 5-ka DR

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć..

Nr kat.

123