Kwietnik 5-ka duża Model 4B

Kwietnik 5-ka duża


Nr kat.

4B

Duży kwietnik rurkowy; Jest to doskonała ozdoba dużych pomieszczeń. Kwietnik ten również będzie pasował jako ekspozycja kwiatowa na wystawie sklepu. Produkt wykonany jest z rury stalowej i pomieści pięć donic. Kwietnik jest skręcany, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 95,00 cm     Szerokość: 79,00 cm     Głębokość: 79,00 cm

Waga brutto: 2,67 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 1A

Kwietnik 1-ka D

Oszczędny w formie kwietnik rurkowy wykonany ze..

Nr kat.

1A

Model 123

Kwietnik 5-ka DR

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć..

Nr kat.

123

Model 11

Stojak na flakony 8

Stojak ma miejsca na osiem flakonów. Jest to..

Nr kat.

11

Model 7

Kwietnik 15-ka

Kwietnik rurkowy na piętnaście doniczek wykonany ze..

Nr kat.

7