Kwietnik Kołyska 1-ka Model 283

Kwietnik Kołyska 1-ka


Nr kat.

283

Jeśli chcesz nadać wnętrzu odrobinę szyku i elegancji, ten kwietnik to strzał w dziesiątkę. Ten kuty w stali kwietnik jest niebywale ozdobny i przyciąga uwagę; Ma miejsce na jedną doniczkę. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 37,00 cm     Szerokość: 41,00 cm     Głębokość: 29,00 cm

Waga brutto: 1,70 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 533

Stojak wielofunkcyjny mini

Nr kat.

533

Model 38

Kwietnik 2-ka

Rozdwajający się kwietnik; Jest to delikatna we..

Nr kat.

38

Model 127

Kwietnik Juka średnia

Precyzyjnie wykonany ze stali kwietnik na jedną..

Nr kat.

127

Model 137

Kwietnik Rogowy 3ka

Ten kwietnik jest zbawieniem dla pustych rogów ścian...

Nr kat.

137