Maseczka ochronna 50 szt Model MSO-03

Maseczka ochronna 50 szt


Nr kat.

MSO-03

Maseczki 3 warstwowe wielorazowe 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 8,00 cm     Szerokość: 17,50 cm     Głębokość: 0,10 cm

Waga brutto: 0,01 kg.

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Inne

Model MSO-02

Maska ochronna FFP2 KN95

Nr kat.

MSO-02

Model RNI-01

Rękawiczki Nitrylowe (M,L,XL) op. 100 szt

Nr kat.

RNI-01

Model PDD-01

Płyn do dezynfekcji z Gliceryna 70%

Nr kat.

PDD-01

Model 457

Stojak Dekoracyjny Maxi

Stojak Dekoracyjny Maxi świetnie sprawdzi się do..

Nr kat.

457