Maska Ochronna 50 szt Model MSO-01

Maska Ochronna 50 szt


Nr kat.

MSO-01

Maseczki 3 warstwowe z certyfikatem jednorazowe 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 0,00 cm     Szerokość: 17,50 cm     Głębokość: 9,00 cm

Waga brutto: 0,50 kg.

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Inne

Model 380

Stojak Tuba – 100 cm

Prezentowany stojak to produkt, który doskonale..

Nr kat.

380

Model MSO-01

Maska Ochronna 50 szt

Maseczki 3 warstwowe z certyfikatem jednorazowe

Nr kat.

MSO-01

Model 115

Stojak na parasole

Jest to artystycznie wykonany stojak na parasolki w..

Nr kat.

115

Model 460

Stojak Dekoracyjny

Ten minimalistyczny stojak na ozdoby świetnie..

Nr kat.

460