Stojak na doniczkę z drutu 80 Model FRA-009

Stojak na doniczkę z drutu 80


Nr kat.

FRA-009

 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 80,00 cm     Szerokość: 24,00 cm     Głębokość: 24,00 cm

Waga brutto: 0,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 285

Kwietnik Podstawka 1-ka

Lekka ale stabilna podstawka na doniczkę; Będzie..

Nr kat.

285

Model 214

Kwietnik 1-ka duża

Piękny, kuty w stali kwietnik z miejscem na jedną..

Nr kat.

214

Model 40

Kwietnik 1-ka

Ten przykuwający uwagę kwietnik będzie doskonałą..

Nr kat.

40

Model 515

Stojak 83 ukośny - mały

Uniwersalny stojak z metalowym blatem o ukośnej..

Nr kat.

515